Seitenkopf
platzhalterHomepagetrennlinieFilmytrennlinieRelacjetrennlinieRecenzjetrennlinieOpis projektu trennliniePrasa o nas trennliniePartnerzytrennlinie
 
Recenzje
2008 | 2007

< lista

Magiczne drzewo - Drewniany pies

Super Kino Hanower, styczeń 2008

filmfoto

Akcja filmu toczy się podczas zimy na pewnej wsi. Chłopiec, który tam mieszkał, bardzo chciał mieć psa. Ale rodzice nie godzili się na to. Kiedy ich w końcu przekonał, okazało się, że ma alergię na zwierzęta. Zamiast psa dostał drewniane sanie. Sanki były zrobione z magicznego dębu.

Poruszały się same i woziły go do szkoły. Powiedział o tym swojej koleżance i jeździli na saniach razem. Był tam też starszy chłopak, który chciał im ukraść sanki. Bardzo mi się podobało, jak sanki podjechały pod bandytę i wywróciły go.
Pewnego dnia gdy dzieci wracały ze szkoły, złodziej gonił ich i spadli ze skarpy w dół. Siedzieli uwięzieni i wpadli na pomysł, żeby napisać list do domu i posłać go przez sanki. Podczas drogi sanie wpadły pod pociąg. A ponieważ tata chłopca był kolejarzem dlatego pierwszy przeczytał kartkę przyczepioną do sanek. Kiedy wrócili do domu, chłopiec martwił się o popsute sanki. Naprawił je i znowu jeździły z pomocą hulajnogi.
Polecam ten film wszystkim bo jest zabawny.

Kevin Ochmann, 7 lat

< inne recenzje


partnerlogos